KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13524525
nr 1352 4525
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, hustak, -80. Bladets mått: 17x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:12:57
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr